آنالیز بدن چیست؟

آنالیز بدن چیست ؟
آنالیز بدن شامل بررسی و اندازه گیری فرم بدن و میزان اندازه چربی بدن و بافت نرم ماهیچه ای بدن و تناسب آنها در دست‌ها و پاها و بالا تنه و میزان و درصد مقدار تجمع چربی ها در نقاط مختلف بدن می‌باشد.
چرا آنالیز بدن مهم است؟
آنالیز بدن قدم اول برای کسانی که در حال افزایش وزن و یا کاهش وزن و یا حتی در حال انجام ورزش و تمرین برای تناسب اندام هستند و یا می‌خواهند از وضعیت عمومی بدن خود مطلع شوند است.
برای افرادی که به تناسب اندام و زیبایی خود اهمیت می دهند و به صورت کاملا علمی می خواهند در این مورد اقدام کنند ،اولین قدم آنالیز بدن می باشد . مربیان ورزشی حرفه ای و متخصصین تغذیه ˓ با توجه به این آنالیز و میزان تراکم چربی و ماهیچه در نقاط مختلف بدن شما، بهترین تکنیک ها و برنامه های غذایی و ورزشی را در منزل و باشگاه ها به صورت علمی به شما پیشنهاد خواهند داد تا ایده آل ترین فرم بدن خود را پیدا کنید.

با استفاده از دستگاه پیشرفته سنجش تراکم
استخوان HOLOGIC محصول کشور آمریکا بھترین آنالیز چربی، با بیشترین دقت را به
شما در رادیولوژی فرمانیھ ارائه خواھیم داد.
دستگاه فوق علاوه بر سنجش پوکی استخوان˓ قابلیت جدید اندازه گیری چربی وماھیچه به صورت جداگانه را نیز دارد.

شما می توانید بعد از انجام تمرینات و رژیم غذایی ˓مجددا آزمایش را انجام دهید و تغییرات ایجاد شده در بدن خود را کاملا مقایسه کنید . در شکل سمت راست مقایسه آزمایش های شما و مقدار تغییرات چربی و ماهیچه و استخوان شما با نمودار و عکس و ارقام مشخص شده است .
در این دستگاه از اشعه با دوز بسیار پایین استفاده می شود و بنابر این برای بیمار کاملا ایمن است. نزدیک بودن میز کار همکار کارشناس در همان اتاق در کنار شما ˓گویای این مطلب است.
اگر در مورد  دقت و کارایی دستگاه جدید hologic  مدل horizon wi   شک دارید فعلا این تست را انجام ندهید و  ابتدا در مقالات علمی در مورد آن تحقیق کنید وبا پزشک ومربیتان مشورت کنید و مطمئنا نتیجه کار ˓انتخاب شما و پزشک و مربیتان ˓ دستگاه HOLOGIC  محصول آمریکا خواهد بود.

در مرکز رادیولوژی و سونوگرافی فرمانیه محیطی زیبا و آرام را برای انجام  این تست زیر نظر کارشناسان مجرب با سابقه ˓ ایجاد کردیم . امیدواریم از انتخاب این مرکز راضی باشید.